اخبار

  • معرفی منتخبان شانزدهمین جشنواره  بین‌المللی فیلم مقاومت در استان چهارمحال و بختیاری
همراه با اختتامیه‎های استانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت/ چهار محال و بختیاری

معرفی منتخبان شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در استان چهارمحال و بختیاری

«دا» در بخش فیلم کوتاه، «انتقام سخت» در بخش نماهنگ، «مرز» در بخش فیلمنامه و «به آن قاب سوگند» در بخش مستند در مرحله استانی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت برگزیده و به مرحله ملی راه یافتند.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، سیدجمال خدابخشی دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت استان چهار محال و بختیاری، گفت: فیلم «دا» از فرشاد صالحی، «در خانه بمانیم» از داود قدسی و «میرا» از امیرحسین ریاحی نامزدهای بخش فیلم کوتاه بودند که در این بخش «دا» برگزیده شد.

خدابخشی ادامه داد: «انتقام سخت» از عقیل عباسی، «حریم حرم» از سید جمال میرجعفری، «صبح انتظار» از محمدغفاری، «کاروان نیمه شعبان» از سید مرتضی حسینی در بخش نماهنگ برگزیده و نماهنگ «انتقام سخت» برگزیده این بخش شد.

وی افزود: «به آن قاب سوگند» به کارگردانی فرزاد زمانی،« آوای دستان» به کارگردانی یزدان کیانی، «عبور از اروند» به کارگردانی سیدامیر موسویان نامزدهای بخش مستند بودند و فیلم «به آن قاب سوگند» اثر برتر این بخش شد.

مدیر استانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در چهار محال و بختیاری ادامه داد: فیلم‌نامه «نشانی» از سید مرتضی حسینی،  «دزدان غیردریایی» از امیرحسین ریاحی و «مرز» از هاجر آقایی آثار برگزیده در بخش فیلم‌نامه نویسی بودند و «مرز» به عنوان اثر برگزیده معرفی شد.