اخبار

  • بسیجیان عزیز، خود را موظف به ابطال کید دشمن بدانند
رهبر انقلاب در پیامی به‌مناسبت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان:

بسیجیان عزیز، خود را موظف به ابطال کید دشمن بدانند

در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی، بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران خواندند.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، در سالروز تشکیل بسیج مستضعفان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی، بسیج را ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران خواندند.

 متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که سردار سرتیپ بسیجی «محمد شیرازی» رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا، آن را در ارتباط ویدئوکنفرانس با بسیج مراکز استان‌ها و اقشار بسیج ایران قرائت کرد، به این شرح است:

 بسم الله الرّحمن الرّحیم
.
در دفاع از کشور و استقلال و ثبات آن، در خدمات حیاتی با مقیاس گستره کشوری، در فعالیت‌های پیشرو علمی و فناوری‌های نوین، در رویکردهای ارزشی و ایجاد فضای معنوی، همه‌جا نام بسیج برده می‌شود و حضور بسیج جلوه می‌کند.

ایمان، عزم، احساس مسئولیت و اعتمادبه‌نفس، پایه‌های اصلی این توانائی‌ها و گره‌گشائی‌ها است و این‌ها خود نعمت‌ها و موهبت‌های خداوند است که باید با شکر الهی و مراقبت دائمی، آن‌ها را حفظ کرد و بر آن افزود.

بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران است. دشمنان این ملت، اکنون و همیشه در این اندیشه بوده‌اند و خواهند بود که آن را نابود یا بی‌اثر کنند.
مسئولان سازمانی و یکایک بسیجیان عزیز، خود را موظف به ابطال کید دشمن بدانند و با توکل و اخلاص و برنامه‌ریزی به‌پیش روند. موفق باشید ان‌شاءالله.

 سیّدعلی خامنه‌ای/ ۵ آذر ۱۳۹۹