اخبار

  • شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت دراماتیک برگزار شد
شفق:

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت دراماتیک برگزار شد

بنیانگذار و از مدیران اسبق انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس گفت: برگزارکنندگان توانستند شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت را به صورت کاملاً دراماتیک برگزار کنند.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت؛ ناصر شفق؛ تهیه‌کننده سینما با مثبت ارزیابی‌کردن کیفیت شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، گفت: با توجه به شرایط موجود، عملکرد برگزارکنندگان این دوره در خور تقدیر است.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی "تقاطع" افزود: در گذشته فضای کلی برای برگزاری جشنواره‌های موضوعی با محوریت دفاع‌مقدس بیشتر آماده بود اما برگزارکنندگان این دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت توانستند بعد از مدت‌ها جشنواره‌ای با کیفیت با موضوع دفاع‌مقدس برگزار کنند.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «حماسه مجنون» ادامه داد: در این دوره، فیلم‌های بسیار خوبی به جشنواره رسید و همین موضوع کار داوری را سخت‌تر می‌کرد.

شفق تصریح کرد: دوران دفاع‌مقدس ارزش‌های والایی دارد و به همین دلیل باید جشنواره نیز با کیفیت بالایی برگزار شود. خوشبختانه علی‌رغم شرایط موجود، برگزارکنندگان توانستند شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت را به صورت کاملاً دراماتیک برگزار کنند.

مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «مسابقه اصلی»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد، پژوهش، تحلیل» «فیلم به معنای مطلق» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی برگزار می‌شود.