اخبار

  • جزئیات اختتامیه؛ تقدیر از خانواده هنرمند شهید و یک فیلمساز پیشکسوت
همراه با اختتامیه‌های استانی شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت/چهارمحال بختیاری

جزئیات اختتامیه؛ تقدیر از خانواده هنرمند شهید و یک فیلمساز پیشکسوت

آئین اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در استان چهار محال و بختیاری یکشنبه ۲۰ مهرماه با حضور مهدی عظیمی میرآبادی دبیر جشنواره برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، در این مراسم که ساعت ۱۶ در سالن موزه دفاع مقدس شهرکرد و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود، از علی توکلی فیلمسازی که در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت تقدیر شده تجلیل خواهد شد. یکی دیگر از برنامه های جنبی این اختتامیه تقدیر از خانواده شهیدی هنرمند و نکوداشت یک هنرمند استانی است.

شبکه استانی جهان‌بین این مراسم را دوشنبه ۲۱ مهرماه پخش خواهد کرد. علاوه بر دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، انسیه شاه حسینی مدیر بخش «فیلمسازان بسیجی» و امیر نصیربیگی رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور در این آئین حضور دارند.

از مسئولان استانی نماینده ولی فقیه در استان، مدیر کل اداره ارشاد، استاندار، رئیس حوزه هنری و رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان در مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در چهار محال و بختیاری حاضر خواهند بود.

نامزدهای شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در چهار محال و بختیاری عبارتند از:

بخش مستند

«آوای دستان» به تهیه کنندگی و کارگردانی یزدان کیانی، مستند «عبور از اروند» به تهیه کننده و کارگردانی سید امیر موسویان، مستند «آن قاب سوگند» به کارگردانی فرزاد زمانی و تهیه‌کنندگی علی شفیعی.

بخش فیلم داستانی کوتاه

فیلم «میرا» به کارگردانی امیرحسین ریاحی، فیلم «دا» به کارگردانی فرشاد صالحی، فیلم «در خانه بمانیم» به کارگردانی داوود قدسی.

بخش نماهنگ

«انتقام سخت» به کارگردانی و تهیه کنندگی عقیل عباسی، نماهنگ «حریم حرم» به تهیه کنندگی حسن مجیدی و کارگردانی سید جمال میرجعفری، نماهنگ «کاروان نیمه شعبان» به کارگردانی و تهیه کنندگی سید مرتضی حسینی.

بخش فیلمنامه

فیلمنامه «نشانی» به نویسندگی سید مرتضی حسینی، فیلمنامه«مرز» به نویسندگی هاجر آقایی و فیلمنامه «دزدان غیردریایی» به نویسندگی امیرحسین ریاحی.

منبع: اعتمادآنلاین