اخبار

  • مستند شهید لشگری در قزوین تولید می‌شود/ نخستین حضور در جشنواره فیلم مقاومت
شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در استان‌ها/

مستند شهید لشگری در قزوین تولید می‌شود/ نخستین حضور در جشنواره فیلم مقاومت

مستند شهید لشگری به همت فیلسازان بسیجی قزوینی برای حضور در شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت تهیه و تولید می‌شود.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، محمد مهدی نعیمیان؛ دبیر اجرایی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در استان قزوین گفت: از ابتدای انتشار فراخوان این دوره از جشنواره کارگاه های آموزش فیلمنامه نویسی، عکاسی و تولید در این مرکز برپا و هماهنگی با بخش‌های فرهنگی نهادهای مختلف از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صداوسیمای مرکز قزوین، انجمن سینمای جوان دفتر قزوین و اداره ارشاد استان انجام شده است.

وی ادامه داد: زمانی که خانم شاه حسینی؛ مدیر بخش فیلمسازان بسیجی به استان سفر کردند ورک شاپی با موضوع تولید فیلم به مدیریت این کارگردان سینما برای هنرجویان و فیلمسازان بسیجی برپا شد. همچنین پس از کارگاه‌های مقدماتی فیلمسازی، دوره‌های پیشرفته فیلمبرداری، صدابرداری و چهره‌آرایی نیز برگزار خواهد شد.

نعیمیان در پایان گفت: قرار است این مرکز دو فیلم کوتاه داستانی، یک انیمیشن و یک مستند درباره شهید لشگری تولید کند که امیدواریم برای حضور در جشنواره آماده شود و حضور استان قزوین در شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت، حضوری در شان این استان و هنرمندان آن باشد.