اخبار

  • حمایت دو میلیارد ریالی از اکران فیلم‌های سینمایی رونمایی شده در جشنواره مقاومت

حمایت دو میلیارد ریالی از اکران فیلم‌های سینمایی رونمایی شده در جشنواره مقاومت

از فیلم‌های سینمایی که به بخش مسابقه جشنواره راه پیدا کنند و برای اولین‌بار در جشنواره رونمایی شوند تا مبلغ دو میلیارد ریال در نمایش عمومی حمایت خواهد شد.

شورای سیاست‌گذاری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به منظور حمایت و کمک به فیلم‌های سینمایی حوزه دفاع مقدس و مقاومت مصوب کرد: از فیلم‌های سینمایی که به بخش مسابقه جشنواره راه پیدا کنند و برای اولین‌بار در جشنواره رونمایی شوند تا مبلغ دو میلیارد ریال در نمایش عمومی حمایت خواهد شد.

روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: حمایت دو میلیارد ریالی از اکران فیلم‌های سینمایی رونمایی شده در جشنواره بین‌المللی مقاومت در قالب خرید بلیت، اختصاص بیلبردهای تبلیغاتی و حمایت از پخش تیزر فیلم مربوطه خواهد بود.

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در قالب دو بخش اصلی«مسابقه سینمای ایران» و « مسابقه سینمای بین‌الملل» طراحی شده است.

بخش مسابقه سینمای ایران با 10 زیرمجموعه شامل : فیلم­های سینمایی، فیلم­های سینمایی – ویدیویی، سریال‌های تلویزیونی، فیلم­های کوتاه داستانی، فیلم­های مستند، آثار پویانمایی، آثار نماهنگ، بخش مسابقه قلم‌طلایی در قالب "طرح فیلمنامه سینمایی" و"خلاصه فیلمنامه کوتاه" و بخش جلوه­گاه ­نور پیرامون آثار مستندی با موضوع مادران یا پدران شهدا و اقلام تبلیغی برگزار می‌شود.

همچنین، بخش بین‌الملل چهاردهمین جشنواره بین­المللی فیلم مقاومت شامل "مسابقه بین­الملل "و "جایزه ویژه عماد مغنیه" و بخش چشم‌انداز سینمای مقاومت در جهان می‌باشد.

بر پایه این خبر، علاوه بر بخش‌های رسمی اعلام شده فوق، این جشنواره در بخش‌های جنبی برنامه‌های متنوعی را با رویکردهای پژوهشی و تحلیلی پیش‌بینی کرده است.

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در این دوره گسترده‌ترین دایره موضوعات و مضامین ملی و بین‌المللی روز جهان را مورد توجه قرار داده است که شامل بیش از 30 عنوان کلی می‌شود.

شایان ذکر است متقاضیان جهت شرکت می‌توانند آثارشان را به نشانی دبیرخانه: تهران– خیابان سمیه – خیابان خاقانی– کوچه طبرسی- پلاک 6 – واحد 2 تحویل نمایند. ضمنا، علاقمندان می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌‌های 88826296- 88826375 تماس حاصل نمایند. همچنین، اطلاعات تکمیلی روی سایت جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به آدرس : www.moqavematfilmfest.ir قرار دارد.